Pro rodiny / pro skupiny / pro firmy

 

Pro rodiny

Objekt je vhodný pro rodiny s dětmi, a to ať už pro jednotlivé rodiny nebo pro kolektivy rodin. Pro zpestření volného času můžete využít pobyt v části zahrady, otevřené ohniště nebo malý přenosný gril. K dispozici jsou i bedmintonové rakety či pengue nebo drobné společenské hry.

 

Pro skupiny

Jste parta přátel a jedete na společnou dovolenou? Náš penzion by pro Vás mohl být vhodnou volbou zázemí. K dispozici máme 12 lůžek, větší společnou kuchyň s jídelnou a tzv. společenskou místností, takže se můžete společně scházet, posedět, atd. a zároveň mít dostatek soukromí na pokojích.

Při rezervaci celého objektu zaplatíte 3.000,- Kč za 12 osob. Za každou další osobu (starší 3 let) bez nároku na lůžko zaplatíte 80,- Kč.

 

Pro firmy

Pro firmy by mohl být objekt vhodný na různé prezentace, firemní akce, firemné pobyty, apod. Ve společenské místnosti je velká plazmová televize, flipchartová tabule, zařídíme vypůjčení data-projektoru a plátna. Jsme schopni zajistit občerstvení dle domluvy.

Cena dohodou.

 

 

Nabídka doplňkového sortimentu a služeb

Snažíme se zpříjemnit pobyt všem našim zákazníkům, a proto Vám rádi poradíme, kam se můžete v rámci svého pobytu podívat,  co je u nás zajímavého, poradíme Vám tipy na výlety a další zpestření pro Vás či Vaše děti.

 

 

 

V případě jakýchkoliv dalších dotazů či požadavků nás neváhejte kontaktovat.

 

 

 

Pro držitele rodinných či senior pasů poskytujeme slevu 5% při pobytu na jednu noc. Od dvou nocí pak poskytujeme slevu 10%, a to i v hlavní letní sezóně!

V případě nabízené mimosezónní slevy pro všechny zájemce o ubytování se sleva pro držitele pasů nesčítá.

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Ubytování ve Vilémovicích Vilémovice 129
679 06 p. Jedovnice
775 623 118
604 911 878